Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Корделівці відсвяткували День села

Свято села яке традиційно у Корделівці відзначають на Дмитра було багатим на подарунки та слова вітань.

- Я хочу попросити пробачення у корделівчан за те, що сьогодні ми знову відзначаємо День села у шкільному актовому залі, а не в сільському будинку культури, - зауважив голова районної ради Василь Поліщук. - На це були об'єктивні причини, але для нового залу ми вже замовили крісла. А за те, що не встигли до Дня села відремонтувати зал, ми вам зробимо ще й благоустрій біля будинку культури.
 
І справді, цьогорічний День села у Корділівці планували відсвяткувати у відремонтованому, а вірніше сказати, відродженому з руїн, сільському будинку культури. Але відкриття закладу трішки затягується. Хоча роботи виконано там чимало.
 
- Ми обіцяли, що святкуватимемо День села у новому будинку культури, але зрозумійте, що все впирається у фінанси. Навіть тих два конкурси, які ми виграли, для цього замало, - звернулася до односельчан сільський голова Людмила Дудар. - Але у нинішньому році нам багато що вдалося -  відкрили відремонтований дитячий садок, завершується ремонт частини  дороги по вулиці Соборній, робіт залишилося  усього на кілька днів. Сільська рада виділила на її ремонт триста тисяч гривень, і цього вистачило усього на сто п'ятдесят метрів. А вся дорога обійшлася у більш ніж три мільйони гривень. І це завдяки нашим керівникам місцевих підприємств, які допомагали транспортом, пальним, робочими руками.
За таку допомогу у вирішенні багатьох питань життя громади сільська влада відзначила усіх благодійників, людей, яким не байдуже сьогодення села. 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація