Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Корделівці відкрили клуб, на який чекали майже 20 років.

Урочисте відкриття будинку культури в селі Корделівка 10 листопада стало досить значущою подію для громади, адже майже 20 років корделівчани жили без клубу.

Так сталось, що будівлю клубу Калинівській районній владі довелось повертати у власність громади через суд. Власники нині недіючого цукрового заводу «прихопили» собі будинок культури та дитячий садочок у Корделівці та прирекли будівлі на руйнування. Два роки тривали судові процеси, поки клуб став власністю громади і, ще три роки пішло на його капітальний ремонт.

Сьогодні Корделівський будинок культури чи не найбільший в області, а те, що тут найкраща акустика, відзначив навіть начальник управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації, Народний артист України Станіслав Городинський, який вітав корделівчан із сцени сільського клубу та дарував свої пісні.

У такому залі тільки й концерти проводити,- наголосив Станіслав Станіславович. – Неймовірна акустика, запрошуйте до себе співаків.

У двоповерховому будинку культури простора глядацька зала, хол, зала для проведення дискотеки, гримерна, гардероб, гурткові класи,бібліотека, внутрішні вбиральні, підведена вода та сучасна система індивідуального опалення.

 Будинок культури ремонтували господарським методом, - зазначив голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, - долучились до робіт і мешканці села, і депутати, і підприємці. Левова частка витрат – кошти із сільського бюджету, частина коштів – державна субвенція. Понад 500 м’яких стільців та облаштування сцени – це подарунок від районного бюджету.

Вітаючи корделівчан із відкриттям клубу, Василь Кіндратович сказав, що відремонтований дитячий садочок та клуб лише початок відновлення інфраструктури села. В планах ще будівництво тротуарів, фонтану біля клубу, спортивного майданчика, як у селі Іванів, а головне - відновлення роботи колишнього цукрового заводу.

Сьогодні ми шукаємо інвесторів, які б запустили виробництво на території цукрового заводу, - сказав Василь Поліщук. – Відновити цукроваріння вже навряд чи зможемо. А от створити підприємства по глибокій переробці кукурудзи або заморожуванню фруктів та овочів цілком реально. Якщо прийде інвестор, то в селі буде створено біля двох тисяч робочих місць.

Завдяки ініціативі сільської ради на чолі з сільським головою Дудар Л.С., допомоги небайдужих осередок культури у громаді отримав нове життя.

Звучали зі сцени Корделівського клубу і вітання від народного депутата України, представників обласної та районної влади, спонсорів та мешканців села.

 

 


 


 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація