Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Корделівці очікується відкриття оновленого дитячого садка

Застати Корделівського сільського голову Людмилу Дудар у робочому кабінеті не просто, простіше її побачити на сільських об’єктах будівництва. За два тижні має відбутися відкриття оновленого дитячого садка, також тривають роботи з ремонту будинку культури. Раніше ці об’єкти належали колишньому цукровому заводові. З великими зусиллями, шляхом судової тяганини їх вдалося повернути у комунальну власність громади.

-Шість років ми боролися за право на ці будівлі, - каже сільський голова. - Усі ці роки на кожному судовому засіданні разом з нами відстоювала нашу позицію прокурор  Калинівської місцевої прокуратури Вікторія Шиманська, значну підтримку нам надав і голова районної ради Василь Поліщук. Але поки приміщення пустували, поки тривали суди, будівлі більше нагадували сміттєзвалища. Тому на їх відновлення також було потрібно багато часу, зусиль та коштів.

Працівники дитячого садка «Пролісок» додають  останні штрихи, завершуються останні приготування перед відкриттям дошкільної установи, яка першого червня відчинить двері для своїх маленьких вихованців. На реконструкцію дошкільного закладу з бюджету села було виділено два мільйони гривень, сто вісімдесят тисяч – виділено з районного бюджету. За словами сільського голови, ця сума була б значно більшою, якби не підтримка та допомога місцевих приватних підприємців та спонсорів.

-Дитячий садок нам віддали у жахливому стані, - каже Людмила Дудар. – Тут майже все було зруйновано, навіть стіни порозбивали місцеві жителі у пошуках металу. Нам довелося розпочинати все з нуля, брати участь у різних конкурсах, вишукувати кошти з сільського бюджету. Дуже допомогли місцеві підприємці. Ось, наприклад, стелю, електропроводку ми робили за їх кошти. Сільська рада купувала матеріали, а вони розраховувалися з майстрами за роботу. Благодійників дуже багато. Я навіть боюся перераховувати, щоб, борони Боже, когось не забути, але ми їм безмежно вдячні. Велику допомогу отримуємо від генерального директора фірми «Вінницябуд» Володимира Гігінеішвілі, який підтримує усі наші ініціативи, надає постійно консультації з будівництва та подарував для дитячого садочка електроплиту. На День села чимало благодійників також подарували  подарунки для дитсадка – народний депутат України Петро Юрчишин – ноутбука, «Райз Максимко елеватор» - холодильника, приватні підприємці Олег Сірий – пральну машину, Сергій Харков – пилосос.

Для дітей створено належні умови – зручні та просторі ігрові та спальні кімнати, актова зала, внутрішні вбиральні. У приміщені завершуються оздоблювальні роботи – розписує стіни художниця Лариса Смачнюк, вже закуплено нові меблі, килими, замовлено гардини.

-У цю красу було вкладено багато праці, - продовжує сільський голова. – Лише бригада Дмитра Фекліна тут цілий місяць заливала підлогу. Більше десяти машин піску пішло на підлогу, про частину будівельних матеріалів подбав голова районної ради Василь Поліщук, частину – вишукували власними силами. Люди працювали важко та ще й в холоді, тому ми вирішили готувати для них теплі обіди. Було розроблено графік відповідно до якого працівники дитячого садочка і я щодня готували для працівників їжу, а вони працювали у нас, як кажуть, без відриву від виробництва.

Дружно взялися у громаді й  наводити лад на прилеглій території дитячого садочка. На суботники з благоустрою виходили працівники ком-бікормового заводу, батьки, мешканці громади, працівники дитячого садочка та сільської ради. На подвір’ї висаджено квіти, а на невеликому городі посаджено смородину, зелень та овочі.

Подбали і про безпеку. Навколо будівлі і біля амбулаторії буде встановлено відеокамери, за допомогою яких сторож стежитиме  за тим, що відбувається довкола.

Через лічені дні у дитсадку новосілля. А в старому приміщенні планується облаштувати квартири для учасників АТО.

Так у Корделівці хочуть зробити відразу дві добрі справи – для маленьких мешканців громади і для героїв, які захищали їхній спокій та мир.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація