Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівському технологічному коледжі відкрили відремонтовану актову залу

Такого  капітального ремонту в приміщеннях Калинівського технологічного коледжу персонал не пам’ятає з моменту відкриття дверей навчального закладу  1970 року.  

       За ініціативи голови Калинівської районної ради Василя Поліщука в середині 2018 року розпочали капітальний ремонт актової зали.

       Майже за рік тут замінили сцену та освітлення, змонтували натяжну стелю, реставрували паркетну підлогу, на стіни замість шпалер нанесли венеціанську штукатурку, а також встановили м’які крісла в  залі. Нового та незвичного вигляду набрала сцена, яка слугує початком подіуму для моделей при демонстрації виготовлених студентами колекцій одягу.

       На ремонт та нові меблі, з районного та міського бюджетів витратили майже пів мільйона гривень, - розповідає голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. Студенти коледжу з нетерпінням чекали цього дня адже їх навчання тісно пов’язане зі сценою. Кожну вільну хвилину вони проводять у залі: дизайнери та технологи готують колекції  до конкурсу «Калинове  намисто», танцювально-музичні колективи вивчають новий репертуар, а гумористи складають  сценки для розважального шоу. Щороку у актовій залі коледжу проводяться  престижні міжрегіональні та не менш значущі місцеві конкурси та фестивалі, на які з’їжджаються представники з різних областей України. Тепер, з відремонтованою залою приймати гостей буде вдвічі приємніше.

 

       

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація