Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівському районі взялись за масове виготовлення антисептиків у домашніх умовах

Попри карантин,який забезпечив би найкращий захист від інфекції, спричиненої коронавірусною інфекцією Covid-19,  державні установи та підприємства району продовжують функціонувати, надаючи послуги населенню.

Першим необхідним заходом для захисту від інфекційної хвороби на робочому місці є дезінфекція рук і поверхонь за допомогою антисептика.

Проте чималий попит створив дефіцит цього товару на полицях аптек та магазинів. А нові поставки антисептичних засобів в досить обмеженій кількості та із завищеною в рази ціною.  

 У зв’язку з цим, голова районної ради Василь Поліщук та голова райдержадміністрації Олександр Дмитрук домовились з місцевими підприємцями про матеріали для самостійного виготовлення антисептиків.

За рекомендаціями ВООЗ  для виготовлення антисептика потрібно змішати:

За такою технологією вже виготовлено та роздано антисептичні засоби  для працівниківуправління соціального захисту,  поліції та прокуратури,  іншим службам, які не припинили свою роботу через карантин.

Багато підприємств долучились до благодійної акції, зокрема, директор Гущинецького ВПУ Іван Кривенко вже виготовив 50 літрів антисептику.

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація