Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівському районі вперше провели фестиваль «Рибка-fest»

У суботу  Бережани вперше організували  рибний фестиваль, на якому варили козацьку юшку та пригощали смачними пампушками.

Безліч розваг для гостей підготували організатори: облаштували штучну водойму , у якій діти могли порибалити, поставили чимало тематичних фотозон для любителів гарних фотографій, організували спортивні конкурси. НУ і звичайно усіх пригощали смачною юшкою та стравами з риби.

  • Ми дуже хвилювалися, переживали, щоб все у нас вдалося, — каже Бережанський сільський голова Галина Фурман. — Працювали усім колективом, нам допомагали працівники районного будинку культури, спонсори, районна рада. І я дуже вдячна, всім за підтримку та допомогу, бо одна людина нічого цього не змогла б зробити. Хотілося, щоб свято було для всіх: і для дітей, і для дорослих. Щоб кожен зміг знайти тут для себе щось цікаве.

Участь у фестивалі прийнялитворчі колективи з Глинська, Пикова, Лісової Лисіївки, Гушинець, Сальника, Корделівки, Хомутинець та гості з Оратівського та Хмільницького районів.

За умовами конкурсу учасники мали приготувати рибну юшку з пампушками і страву з риби та обов’язково захистити свої кулінарні витвори піснею чи віршем про село чи рибу.

Гран-прі фестивалю журі конкурсу присудило господарям свята аматорському народному ансамблю української пісні «Берегиня». Усі решта посіли перше місце і отримали корисні призи — відра, миски, керамічний посуд, борошно, які знадобляться для підготовки наступного  фестивалю.

Допомогу в організації фестивалю надав голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація