Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівській ЦРЛ відкрито оновлене педіатричне відділення

27 лютого у Калинівському районі відбулася знакова та довгоочікувана подія.

Після довготривалих відновлювальних робіт було поновлено функціонування дитячого відділення Калинівської центральної лікарні. Майже два роки тривав капітальний ремонт. До цієї ініціативи було долучено фінансування з різних рівнів бюджету. Завдяки підтримціорганів місцевого самоврядування, народного депутата України Петра Юрчишина та Калинівської об’єднаної громади жителі Калинівщини отримали сучасний та комфортний медичний заклад. Багато сил, аби створити належні умови лікування для діток та їх перебування у лікарняному закладі, було докладено і цілим рядом спонсорів та меценатів. Відкриття відділення відбувалося у святковій та урочистій атмосфері.

У заході взяли участь голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Депатраменту охорони здоров’я ОДА Лариса Бевза, дружина Народного депутата України Любов Ярославівна, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, міський голова Анатолій Шамалюк, сільські голови району, підприємці, меценати, медичний персонал лікарні.

Після урочистостей гості ознайомилися з оновленим відділенням, яке облаштовано зручними загальними палатами, окремими боксами, маніпуляційною та іншими функціональними приміщеннями. Відділення укомплектовано сучасним медичним та діагностичним обладнанням, зручними меблями, також ігровою кімнатою. Інтер’єр закладу сприяє гарному настрою та самопочуттю дітей.


Голова районної ради Василь Поліщук у своєму виступі зазначив, що це значна подія для нашого району, адже медицина є соціально важливою сферою життя та привітав мешканців Калинівщини із ще одним кроком, який поліпшив їх життя, дав можливість нашим діткам отримувати фахову допомогу та змогу лікуватися у сучасних, комфортних умовах. Саме це і є пріоритетом у розвитку нашого суспільства. Розвиток медицини, підтримка підростаючого покоління є для нас першочерговим завданням.

Головний лікар Калинівської центральної районної лікарні Владислав Головащенко зазначив: «Проводячи ремонтні роботи у відділенні ми мали на меті максимально приблизити його умови до домашніх або дитячого садочку. Все розроблено спеціально для діток, для їх швидкого одужання, адже гарний настрій займає значне місце на шляху до повного оздоровлення. Звичайно, тут приємно знаходитися і медичним працівникам. В загальному на ремонт використано майже 700 тис грн – це кошти обласного, районного, міського, сільських бюджетів, а також спонсорська допомога підприємців та інших небайдужих людей. В ході капітального ремонту зроблено усе, починаючи з перебудування стін, стелі та підлоги. Кожну палату обладнано санвузлом, теплою та холодною водою, тобто створені комфортні умови для перебування і малюків, і дорослих. Одночасно у відділенні може перебувати понад 30 дітей, розміщені у 6 палатах та 3 боксах. Наразі триває ремонт у інших відділеннях лікарні, тоді як дитяче забезпечене усім необхідним на 100%».

Активним учасникам відновлювальних робіт дружина Народого депутата України Петра Юрчишина вручила Подяки від народного обранця. В якості подарунка від родини Юрчишиних пані Любов вручила закладу сучасну телевізійну панель, а також СВЧ-піч. А особисто від себе Любов Ярославівна передала закладу ікони з образом Пресвятої Богородиці.

Нині відділення оснащене сучасною технікою, комп’ютерами, забезпечене медикаментами,  є комфортні палати, де можуть перебувати діти та їх батьки. Наразі у відділенні перебуває на лікуванні тридцять дві дитини. Палати розраховані на чотирьох пацієнтів. Є окремі бокси на два ліжка. 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація