Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівській ЦРЛ тривають ремонтні роботи

 

У Калинівській  центральній районній лікарні тривають роботи, направлені на покращення матеріально-технічного стану медичного закладу.

Нині продовжуються ремонтні роботи у бактеріологічній лабораторії, інфекційному та гінекологічному відділеннях.

Ремонт здійснюється згідно усіх сучасних стандартів. У рамках реконструкції проведено демонтаж старих підлог, залита нова стяжка підлоги, змонтовані нові внутрішні системи каналізації, виконується прокладка внутрішніх електромереж, замінено віконні та дверні блоки, проведено переоснащення системи опалення.

Після завершення ремонтних робіт все буде оснащено новими меблями та  медичним обладнанням. Нагадаємо, що напередодні для відділень ЦРЛ було закуплено медичне обладнання вартістю майже на мільйон гривень, яке по закінченню ремонтних робіт  встановлять у відремонтованих відділеннях.

Важливо, що ремонтні роботи в ЦРЛ проводяться системно та комплексно: від утеплення фасадів та ремонту покрівель до заміни всіх мереж. - каже голова районної ради Василь Поліщук. - А маємо можливість працювати над поліпшенням медичного закладу завдяки спільній злагодженій співпраці органів влади, керівництва лікарні та благодійників нашого району.

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація