Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Калинівській центральній районній лікарні тривають роботи, направлені на поліпшення матеріально-технічного стану медичного закладу

Поки в інших районах області вирують пристрасті стосовно утворення госпітальних округів, у Калинівській центральній районній лікарні тривають роботи, направлені на поліпшення матеріально-технічного стану медичного закладу. Як відомо, у початковому варіанті госпітальних округів на Вінниччині Калинівській ЦРЛ надано статус лікарні інтенсивного лікування І категорії. І теперішні роботи направлені на те, щоб цей статус не лише підтвердити, а щоб він не похитнувся, щоб ні в кого не виникло жодних сумнівів стосовно ЦРЛ.

У лікарні триває ремонт приміщень, закуповується нове обладнання, створюються належні умови для роботи медпрацівників та лікування калинівчан.

Триває ремонт клініко-діагностичної лабораторії. Коли заходиш у її приміщення, трішки лякаєшся – оббиті стіни, зірвана підлога….

-Специфіка нашої роботи така, що ми не можемо перейти в інше приміщення і змушені працювати тут. Але скоро у нас будуть зовсім інші умови праці, а тому змушені трішки потерпіти, - посміхається завідувачка лабораторії Ірина Даценко.

-Після ремонту покращаться наші умови праці і нам навіть пообіцяли зробити кімнату для відпочинку, - продовжує Ірина Даценко, - А ще при ремонті враховуються усі стандарти та санітарно-побутові вимоги. У лабораторії буде змонтовано нову витяжку, буде встановлено два водонагрівачі, у кімнатах, де наші працівники працюють із агресивним середовищем, стіни будуть обкладені плиткою, будуть встановлені бактерицидні лампи. Про таке раніше ми могли лише мріяти, а сьогодні наші мрії стають реальністю. Чотири кабінети уже відремонтовано, решта – в ремонті.

Подібні зміни відбуваються і у інших відділеннях лікарні.

Після ремонту своїх перших пацієнтів приймає і рентгенкабінет поліклініки.

-Ось тут у нас лабораторія, - розповідає лікар-рентгенолог Ігор Сіроха. - Після ремонту тут все нове, навіть гарячу воду маємо. Також встановлено нові свинцеві двері, які захищають від опромінення наших пацієнтів та нас, працівників кабінету. Тепер ми ще мріємо про нове обладнання, бо з нового маємо лише ось цей апарат, який дозволяє робити рентгенівські знімки хворим із стоматологічними проблемами.

За словами завідуючого поліклінікою Калинівської ЦРЛ Володимира Гетьмана, сьогодні у поліклініці залишилося лише декілька кабінетів, які потребують ремонту. Окрім покращення умов праці, за словами завідуючого, нині велика увага приділяється кадровому потенціалу та технічному оснащенню лікарні. Лише за минулий рік за кошти районного бюджету було придбано для поліклініки електрокоагулятор для хірургічного кабінету, який дозволить проводити малі втручання, видаляти доброякісні зовнішні новоутворення, ректоскоп для дослі-дження дистального відділу кишківника з метою раннього виявлення онкологічних патологій та устаткування для ендоскопічного кабінету.

Також на завершальному етапі ремонт Калинівського відділення екстреної допомоги Хмільницької станції екстреної медичної допомоги. Зі своєї старої будівлі працівники екстреної допомоги невдовзі перейдуть у інше приміщення, де створюються комфортні умови для їхньої роботи.

-Те, що було до цього і те, що ми маємо нині, навіть не можна порівняти, - каже завідувач відділення Віктор Олексіюк, який, окрім головної роботи, не цурається ремонтних робіт. – Старе приміщення аварійне, спеціалісти оцінили його ремонт у три мільйони гривень. Там на стелі і стінах величезні розколини, які ми маскували шпалерами, у мороз температура в кімнатах не більше дев’яти-десяти градусів. Працівники на зміні сидять у верхньому одязі. Через такий стан приміщення наше відділення до цього часу ще не ліцензували.

Про перехід відділення швидкої допомоги у приміщення очно- гінекологічного корпусу заговорили ще кілька років тому, коли відділення швидкої допомоги було у складі Калинівської центральної районної лікарні. Тоді навіть розпочався ремонт приміщення, але після вдалого початку ремонтні роботи призупинилися на два роки.

-Десь влітку минулого року голова районної ради Василь Поліщук пообіцяв нам, що ми таки перейдемо у нове приміщення, а місяць тому тут розпочались роботи, - продовжує Віктор Олексіюк. – Нам дали на підмогу ремонтні бригади, виділили матеріали. Але і наші працівники не сиділи без діла, майже всі працювали тут. Ми навіть навчилися підбивати стелю і фактично всю її зробили самі.

Сьогодні у відділенні екстреної допомоги ремонтні роботи майже закінчено. У відділення завозять нові меблі, гардини, облаштовуються робочі місця. Незабаром новосілля.

-У нас в районі живуть працьовиті люди і вони заслуговують на те, щоб працювати у належних умовах, щоб наші лікарні, школи, заклади культури були затишними та сучасними, тому ми спрямовуємо усі наші зусилля для цього, - каже голова районної ради Василь Поліщук. – Ремонти робимо господарським шляхом, частину будівельних матеріалів закуповуємо за кошти районного бюджету, частину отримуємо від наших благодійників. Велику допомогу нам надають будівельні бригади. Нині у лікарні, окрім будівельної бригади лікарні, працюють ще будівельники з Радівки та Пикова. Незабаром завершиться ремонт приміщення відділення екстреної допомоги, а на місці аварійного приміщення швидкої допомоги ми плануємо відкрити «Куточок реабілітаційного затишку» для людей з обмеженими можливостями та учасників АТО, що перебувають на стаціонарному лікуванні в Калинівській ЦРЛ. Для цього ми підготували проект і братимемо участь в обласному конкурсі, а співфінансувати цей проект вже погодилися депутати районної ради та керівники сільгосппідприємств району.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація