Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У ці лютневі дні український народ вшановує подвиг учасників Революції Гідності

У ці лютневі дні український народ вшановує подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, тих, хто поклав своє життя за свободу та незалежність України. Завдяки їхньому подвигу змінено хід історії нашої держави.

Вони показали, що український народ має силу волі, силу духу, силу протистояння, силу мужності, яка житиме завжди. Сила України не вмирає, вона – вічна! 
Будемо завжди пам’ятати героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на сході України. Вони віддали життя за честь і волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 
Нині ми йдемо шляхом свободи і ми не повинні схибити. Маємо гідно відповідати на всі виклики часу, адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали.
Шановні земляки! У своїх молитвах просімо, щоб Господь побачив цю велику любов тих, хто загинув на Майдані і ця жертва була недаремна. 

20 лютого відбулося тематичне засідання «круглого столу» та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, де розміщено фотографії учасників АТО, які загинули захищаючи рідну землю на Сході України. Пам’ять всіх борців за незалежність, які  віддали життя  захищаючи свободу України, вшанували  хвилиною мовчання.

В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Андрій Пугач,  перший заступник голови райдержадміністрації  Юрій Слабчук, учасники Революції Гідності та  Помаранчевої революції,  представники трудових колективів, громадських організацій, військові, молодь та громадськість.

Своїми враженнями про Революцію Гідності поділились безпосередні учасники тих подій: Вікторія Сальве - Гнатюк, Віра Варварська, Олександра Яглінська, військові. Власну думку висловили вчителі історії, а також молодь.

Гарним доповненням заходу став відеоролик - презентація, підготовлений вчителями історії ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація