Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У Байківці урочисто відкрили відремонтований будинок культури

     У Байківці урочисто відкрили відремонтований будинок культури та вшанували пам'ять Миколи Дідика,одного з найвідоміших уродженців села.
    В урочистостях взяли участь голова районної ради Василь Поліщук, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко,  начальник управління культури ОДА  Станіслав Городинський, начальник Вінницького обласного управління  лісового та мисливського господарства  Анатолій Бондар, підприємці-благодійники, громада села.
 

   Відкриваючи меморіальну плиту Миколі Анатолійовичу Дідику, керівники району перелічували значні здобутки відомого краянина. Теплі спогади про свого чоловіка, з яким прожила 40 років, висловила вдова Світлана Дідик.
  

 Голова  Калинівської районної ради Василь Поліщук, звертаючись до байківської громади, зазначив :  Микола Анатолійович Дідик мав великий талант  працювати з людьми, і вони довіряли йому, тому і обирали його тричі депутатом Верховної Ради України. Великий дар керівника, організатора, громадського діяча був оцінений і Микола Анатолійович з 1986 року по 1994 рік очолював Вінницьку область  - працював головою Вінницького облвиконкому, та головою Вінницької обласної Ради.  За свою працю за досягнення   Вінницької  області був  нагороджений державними нагородами».

    Запрошені почесні гості  висадили біля пам’ятної плити голубу ялину на знак поваги до  знаменитого земляка.

   Пісні про рідне село і кохання, вірші Ліни Костенко, спів заслуженого артиста України Станіслава Городинського, виступи сільського ансамбля "Байківчанка", артистів районного будинку культури та військового духового оркестра, численні вітання представників влади та меценатів - таку різноманітну святкову програму побачили мешканці Байківки в оновленому та відремонтованому сільському будинку культури. Нове життя у сільський будинок культури вдалося втілити завдяки спільним зусиллям сільської та районної влади, благодійників, підприємству "Калинівський райагрохім", що є підрозділом компанії "Кусто Агро", яка працює на території сільської ради.
Відеорепортаж
   Завдяки спільним зусиллям вдалося не лише зробити ремонт будинку культури, а й створити умови для дозвілля сільських людей. Тепер у будинку культури є спортивна кімната, де встановлено тенісного стола та тренажери, бібліотека матие інтернет, тут буде зона WI-FI, що має привабити сюти, найперше, молодь. Народний депутат Петро Юрчишин передав сертифіката нат 30 тис.грн. для придбання оргтехніки для СБК. У фойє будинку культури облаштовано постійну фотовиставку "Моє рідне село", а на подвірї встановлено дитячий майданчик.
  У нинішньому році на Калинівщині це вже другий сільський будинок культури, який вдалося відремонтувати, але, здається , далеко не останній - зауважив голова районної ради Василь Поліщук. - в планах районної влади ремонт ще шести - семи закладів культури у територіальних громадах району.
  На ремонтно-реставраційні роботи, встановлення вікон та утеплення будівлі було спрямовано 850 тисяч гривень. З них 250 тисяч пішло на укомплектування музичною апаратурою, спортивним інвентарем, меблями. Крім коштів різних рівнів бюджетів, були задіяні і кошти спонсорів.
 
 
 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація