Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Творчий фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями

В залі урочистих подій районного Будинку культури Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, будинком дитячої та юнацької творчості 7 грудня проведено творчий фестиваль  для дітей з функціональними обмеженнями «Світ моїми очима». 

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрили заступник голови Калинівської районної ради Господарець М.В., керівник апарату райдержадміністрації Якименко О.О., які привітали діток та побажали їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Волкернюк Г.О. провела вправу «Дерево знайомств».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення колективної роботи «Долоні добра» та сувеніра на згадку «Новорічна кулька».

Наприкінці заходу за  дорученням  народного депутата України Петра Юрчишина кожна дитина мала нагоду отримати подарунок з солодощами та поласувати святковим обідом. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація