Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Тривають ремонті роботи у Павлівському сільському будинку культури

Незабаром ще на один відновлений та відроджений сучасний заклад культури стане більше у Калинівському районі. Уже кілька тижнів тривають ремонтні роботи у Павлівському будинку культури. Без роботи тут, здається, не залишилося жодної людини. Працюють будівельні бригади району, на допомогу підключилися майстри з інших сіл району - Григорій Чорний та Анатолій Катеринич, допомагають майстрам працівники будинку культури та сільської бібліотеки. Поки жіноча бригада дофарбовує стелю, чоловіки ремонтують сцену та монтують нові підвіконня.

-Мій перший захід, який я проводила на посаді директора будинку культури, був Десь святого Миколая. До нас приїхали артисти з вінницького лялькового театру і мені було дуже соромно, коли їм не було навіть де переодягнутися. Після ремонту таких неприємностей у нас більше не буде, - посміхається директор Павлівського будинку культури Тетяна Зубко.

Зі старого тут фактично залишаться лише стіни,  вікна та частково підлога. Вже відремонтовано систему опалення,  замінено електропроводку,  ремонтують сцену та шпаклюють стіни. Оновиться не лише глядацький зал, а й бібліотека, фойє, нарешті замість старої кінобудки з'явиться кабінет директора, а замість закинутої комірчини — внутрішня вбиральня.

-Ми планували ремонт будинку культури, за кошти сільської ради вже закуплено майже всі матеріали для утеплення приміщення, -  каже Павлівський сільський голова Віктор Кособуцький. - Але склалося все набагато швидше, ніж очікувалося. Після вибухів на арсеналі за кошти держави було замінено дах, який було пошкоджено. А тепер й районна рада надає нам велику допомогу.

За доброю традицією усі роботи проводяться господарським способом. На допомогу павлівчанам прийшли й місцеві підприємці, які зголосилися допомогти рідному селу. Так приватний підприємець Володимир Канюка закупив будівельні матеріали майже на двадцять тисяч гривень, Олександр Вдовиченко дає безкоштовно нові двері, щоб замінити старі. Вагому допомогу у ремонті  надає ДП “Калинівський райагроліс” на чолі із Сергієм Наборським, які допомагають будівельними матеріалами та харчують ремонтні бригади. З харчуванням працівників допомагають й працівники дитячого садочка. Допомагають у ремонтнті у свій вільний від роботи час й працівники Калинівської пожежної частини.

-Павлівський будинок культури хоч і не великий за розмірами, але буде не гіршим від інших будинків культури, які вже відремонтовано,  - каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. - Велика заслуга у цьому людей, які допомагають нам, розуміють потреби рідного села. А з районного бюджету на ремонтні роботи виділено двісті п'ятдесят тисяч гривень. За ці кошти буде придбано нові меблі, закуплено частину будівельних матеріалів.

Директор Павлівського будинку культури Тетяна Зубко — відома в районі художниця, яка розписала стіни не одного відремонтованого закладу, тому дизайном рідного закладу культури художниця обіцяє здивувати усіх.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація