Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Триває реалізація проекту районної ради

Триває реалізація проекту Калинівської районної ради "Чисте довкілля - чисте сумління"

Контейнери для роздільного збору сміття встановлять біля кожної школи та дитячого садка району.

У минулому році цей проект став переможцем чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямком. Завдяки перемозі з фонду конкурсу вдалося залучити 200 тисяч гривень на реалізацію цього проекту.

Реалізація проекту серед інших заходів передбачає і встановлення в громадських місцях сміттєвих контейнерів для роздільного збору сміття.

- Контейнери уже закуплено, - розповідає голова районної ради Василь Поліщук. - Вони мають три секції для збору паперу, пластику і скла. Ми їх встановимо у кожному селі біля шкіл та дитячих садків. Робимо це не стільки з екологічною скільки з просвітницькою та виховною метою. Розраховуємо, що саме діти стануть нашими "агентами свпливу". Якщо вони змалку навчаться сотувати сміття, то це стане невідємним атрибутом у їхньому житті.

Сподіваємось, що біля дітей цивілізованому поводженню з відходами навчаться і дорослі. То ж кінцева мета проекту не встановлення контейнерів, а формування культури поводження з відходами, турбота про довкілля.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація