Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Теплий садочок - здорові діти

Нарешті дойшла черга і до Гущинецького дитячого садочка, де було проведено його утеплення та повністю замінені меблі.

На св’ято до малят завітали почесні гості - Петро Юрчишин - депутат Верховної Ради України,  Василь Поліщук - голова районної ради.

Завдяки злагодженій роботі районної влади і територіальної громади задум вдалось втілили в життя.

Запашним короваєм вітали мешканці села дорогих гостей. Для них відкриття дитячого садка – справжня подія. На святі зібралась уся місцева громада. 

- Ми раді завжди допомагати тим, хто прагне щось робити - відмітив голова районної ради Василь Поліщук - як кажуть, не жаліли ні сил, ні грошей. Основа інфраструктури села - навчальні заклади, тому їх створення та відновлення – надійний фундамент для майбутнього.

Петро Юрчишин вручив Подяки Верховної ради та грошові винагороди працівникам цього дошкільного закладу, подарував холодильник та килимові доріжки, а діток пригостив цілою корзиною солодощів.

Також  відвідали  і Гущинецьку загальноосвітню школу, де мали змогу поспілкувалися з колективом, дізнатися про проблеми та досягнення закладу. Наступним пунктом став візит у Гущинецьке професійно-технічне училище, поспілкувалися з керівництвом навчального закладу та його колективом.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація