Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Свято гумору та сатири ім. Степана Руданського у Калинівці 2020

Починаючи з  1981 року, на Калинівщині проводять свято сатири та гумору імені Степана Руданського. За цей час воно стало невід’ємним атрибутом різдвяних свят не лише району та області, а й всієї України, тому і набуло статусу Всеукраїнського.

XII Всеукраїнське свято сатири і гумору ім.Степана Руданського, присвячене 186-й річниці від дня народження видатного поета-гумориста цього року у Калинівці проходило за дещо зміненим сценарієм.

В урочистих заходах окрім районних керівників   Василя Поліщука та Володимира Гаврилюка  участь взяли заступник голови обласної ради Михайло Кременюк та начальник управління культури та мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова. 

Традиційно перед початком заходу відбулось покладання квітів до погруддя Степана Руданського та вшанування пам’яті поета-гумориста. Після театралізованого дійства "І я знов живий світ оглядую...." провели вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2019 рік. 

Зі святкової сцени калинівчан та гостей міста розважали творчі колективи з Калинівського, Бершадського, Тульчинського, Липовецького, Іллінецького, Козятинського, Вінницького, Крижопільського, Гайсинського районів, а також народний артист України Микола Янченко,заслужений артист України Ігор Юрковський,  музичний гурт "Фанфари Купали" та "Пан Карпо". 

Кожен зміг знайти на святі розвагу до вподоби. На площі розмістились ярмарка з різноманітними товарами, світлиці територіальних громад району,містечко майстрів народного мистецтва, торгівельні ятки з шашликами та юшкою, святкові фотозони, виставки тварин та птахів. 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація