Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

СТВОРЕННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У 2020/2021 Н.Р.

Незабаром розпочнеться новий 2020/2021 н.р. Важливою запорукою ефективного та цікавого освітнього процесу є створення школи, в якій хочеться вчитися, де панує атмосфера взаємоповаги до учнів та вчителів, де здійснюється мотивація до навчання та розвитку.

З метою забезпечення відповідних умов для реалізації Концепції „Нова українська школа” упродовж літнього періоду  здійснюються заходи для покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти та створення необхідного навчального середовища.

Для учнів 1 класу, що навчаються за новими методиками, здійснюється закупівля дидактичних матеріалів відповідно до орієнтовного переліку засобів навчання в початковій школі. Відділом освіти  та спорту укладено договір на закупівлю 47 найменувань дидактичних засобів навчання на суму  для 22 загальноосвітніх шкіл району І, І-ІІ, І-ІІІ ступенів відповідно до кількості учнів. Першокласники будуть забезпечені комплектами для навчання грамоти, демонстраційними наборами букв для вивчення іноземних мов, наборами цифрових знаків, для дослідів  з природознавства та іншими засобами навчання. На сьогоднішній день закуплено та завезено до закладів освіти 223 комплекти учнівських одномісних столів та стільців

До облаштування нового освітнього простору докладають чималих зусиль творчі педагоги та працьовиті батьки, за що їм велика подяка. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація