Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Сорок шість проектів стали переможцями обласного конкурсу

Сорок шість проектів, запропонованих громадами Калинівського району, у тому числі десят проектів від обєднаних громад, стали переможцями 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

4 червня Конкурсна рада підбила підсумки та визначила переможців, а 7 червня оприлюднено список проектів, які перемогли у конкурсі.

Переможці отримають з фонду конкурсу більше двох мільйонів гривень на ералізацію своїх проектів.

На обласний конкурсу подавались не більше 6 проектів від кожної обєдданої територіальної громади і не більше 2 проектів від кожної з сільських та районних рад.

Варто зазначити, що пріоритетними напрямами нинішнього конкурсу були підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної та духової спадщини, розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів, впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери, модернізація мереж вуличного освітлення.

Лемешівська, Павлівська, Дружненська, Заливанщинська, Черепашинецька, Глинська, Писарівська, Лісоволисіївська, Мізяківська, Пиківська, Корделівська, Хомутинецька, Сальницька, Бережанська територіальні громади мають по два проекти-переможці. По одному- Польоволисіївська, Радівська, Нападівська, Люлинецька, Мирненська та Уладівська територіальні громади. Також переможцями конкурсу стали два проекти, підготовлені районною радою спільно з громадами району.

Серед обєдданих громад переможцями стали шість проектів Калинівської, три Іванівської та один Новогребеслької ОТГ.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація