Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Сьогодні відзначаємо 32 річницю аварії на Чорнобильській АЕС

У цей день 26 квітня  1986 року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, численні людські жертви та зруйновані долі...

У зв’язку із черговими роковинами трагедії  заступник голови районної ради Микола Господарець, голова районної державної  адміністрації Володимир Гаврилюк, заступник міського голови Олександр Щьов, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій та небайдужі калинівчани вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

На знак вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС та постраждалих внаслідок катастрофи, які врятували світ від ядерної катастрофи, відбулося покладання до підніжжя пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» та мітинг-реквієм.

-Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Вам, шановні ліквідатори, найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастрофслова вдячності адресував присутнім Микола Господарець.

Ліквідатори ЧАЕС були нагороджені Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація