Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Розпочалися роботи з реконструкції площі

Кілька днів тому на площі перед будівлею районної ради розпочалися роботи з реконструкції площі на якій до 2014 року стояв пам’ятник Володимирові Леніну. Чотири дні довелося розбивати та вивозити з площі бетонний фундамент, з яким навіть спеціальній техніці справитись нелегко.

А вже після підготовчих робіт має розпочатися реконструкція усієї площі. Ця територія належить до комунальної власності територіальних громад району, а тому роботи оплачуватимуться грішми з районного бюджету. У бюджеті на 2015 рік уже закладалися кошти на реконструкцію площі, 900 тисяч гривень. Однак, їх перерозподілили на інші потреби і до реконструкції площі справа не дійшла.

 – У 2015 році площу не зробили, а в минулому році були важливіші об’єкти – дитячі садочки, школи, будинки культури, -  каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. - Тому лише в нинішньому році ми розпочали роботу. Згідно з кошторисом, ремонт площі коштуватиме близько одного мільйона гривень, але, думаю, за підтримки спонсорів та благодійників нам вдасться значно зменшити витрати бюджетних коштів.

А от на чому, за словами Василя Поліщука, не будуть економити, то це на якості матеріалів.

-Ми хочемо, щоб це місце стало улюбленим для відпочинку калинівчан, щоб молоді мами з дітками могли прийти сюди і відпочити, - продовжує В.Поліщук. – У центрі площі ми планували розмістити фонтан, міська рада обіцяла взяти на себе витрати з його будівництва. Громадські активісти пропонують встановити тут пам’ятник, тому це питання ще вивчається, проходитимуть громадські слухання.

Голова районної ради каже, що усі роботи хочуть завершити до Дня незалежності України.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація