Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Робочий візит голови районної ради на ПрАТ "Калинівський машзавод"

Голова районної ради Поліщук Василь Кіндратович з робочим візитом завітав до  ПрАт "Калинівський машзавод".

Директор даного підприємства Остапенко Анатолій Васильович ознайомив з виробництвом та потужністю заводу, який спеціалізується на поставках та інсталяції обладнання для харчової та переробної промисловості. Підприємство реалізує комплексні проекти - технологічні рішення, підбір, проектування, виготовлення, автоматизацію, поставку, монтаж та електромонтаж обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Представництва підприємства знаходяться в Білорусії та Туреччині. Сьогодні підприємство займає площу більше 20000 м2. На цій території розташовані цехи основного і допоміжного виробництв, складські та адміністративні корпуси.

На сьогоднішній день йде виробництво такої продукції як: установка сушильна розпилювальна А1-ОР2Ч, яка призначена для сушки концентрованого незбираного і знежиреного молока, вершків натуральних і з вмістом рослинного жиру, замінників незбираного молока, молочних і молоковмісних сумішей, - з вмістом жиру до 50%, а також концентрованої підсирної, сирної і казеїнової сироваток, для сушіння меланжу, крові, дріжджів,  також йде виробництво теплогенератора до установки молокосушилки, пастерізатори та охолоджувачі.

Голова райради Василь Поліщук наголосив директору підприємства, що районна рада завжди підтримувала і буде підтримувати підприємство та створювати сприятливі умови для ефективної праці в межах своїх повноважень.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація