Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Рішенням штабу з ліквідації НС визначено механізм компенсації виплат

Відповідно до рішення органів державної влади громадянам, які зазнали збитків внаслідок надзвичайної ситуації, що виникла на військових складах Міноборони України поблизу м. Калинівка, проводитимуть відшкодування вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт за кошти державного бюджету.

Рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке відбулось 4 жотвня,  визначено механізм проведення зазначених компенсаційних виплат. Відшкодування населенню вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт, які громадяни купували та проводили за власні кошти, проводитиметься виключно у випадку пред’явлення підтверджуючих документів (чеків, квитанцій, накладних).

Оскільки  мова йде про бюджетні кошти, законодавством вимагається відповідна процедура їх використання. Зокрема, необхідно підготувати підтверджуючі документи.

Таким чином, визначено генерального підрядника відновлювальних робіт – Калинівське комунальне підприємство «Благоустрій». Завданням даного підприємства є акумулювання всіх підтверджуючих документів, щодо витрат населення на будівельні матеріали та ремонтно-відновлювальні роботи, відповідно до яких проводитимуться відшкодування їх вартості громадянам. Окрім того, підприємство заключатиме договори субпідряду на постачання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт з відповідними ліцензованими організаціями. Таким чином, всі розрахунки як з населенням, так і з субпідрядниками проводитимуться з КП «Благоустрій», що забезпечить їх прозорість і відповідність чинному законодавству.

Також, за інформацією ДСНС України у Вінницькій області, яку озвучено в ході засідання, роботи з перевірки та очищення території від вибухонебезпечних предметів тривають. В межах зони забруднення в радіусі 5-10 км цілком завершено розчищення і особовий склад приступив до роботи в межах зони забруднення в радіусі 2-5 км. Станом на 8:30 сьогоднішнього дня, до проведення робіт з очищення та розмінування залучено 158 чоловік особового складу ДСНС. Протягом минулої доби співробітниками служби з надзвичайних ситуацій обстежено 221 га лісових масивів та вилучено і передано на утилізацію 998 вибухонебезпечних предметів. Загальна кількість обстеженої території лісів становить 18 тис. 876 га. Роботи в даному напрямку продовжуються.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація