Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Ремонт спорзалу Корделівської СЗШ І-ІІІ ступенів

Корделівська СЗШ І-ІІІ ступенів є опорним навчальним закладом, в якому навчається 367 учнів, працюють спортивні гуртки та секції від дитячо-юнацької спортивної школи, проводяться районні змагання в рамках Спартакіади школярів та Спартакіади допризовної молоді, уроки фізичного виховання згідно розкладу, тому спортивна зала використовувалася з максимальним навантаженням і потребувала капітального ремонту.

У 2018 р. Корделівська сільська рада стала переможцем 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Калинівського району з проектом «Опорній школі – оновлений спортивний зал». На реалізацію даного проекту було виділено з обласного бюджету 16 тис.грн , з районного – 100 тис. грн. та буде додатково виділено з районного бюджету ще 100 тис. грн..

На даний час у спортивному залі тривають ремонтні роботи, а саме:

шпаклювання, фарбування стін та стелі, обшивка дерев’яною вагонкою ігрової зони, встановлення захисних решіток на вікна,  встановлення декоративно – захисних решіток на батареях, облаштування вентиляції, встановлення сучасного освітлення та заміна проводки в приміщеннях, замінено двері в методичному кабінеті вчителів фізичного виховання, вхідні двері в спортивній залі, в кімнаті спортивного інвентарю, встановлено нові двері в душових та вбиральнях.

В кімнаті спортивного інвентарю буде постелено ламінат.

Облицювальні роботи плиткою проводяться в методичному кабінеті, в чоловічій та жіночій роздягальнях, в душових, туалетах та спільному коридорі.

Встановлюється сучасна сантехніка та  електрообладнання: сушки для рук, електрорушники, вентиляція з датчиками руху, сучасне освітлення,

Об’єкт знаходиться на щоденному контролі керівництва районної ради.

Калинівська районна рада висловлює особливу подяку ТОВ «Екосфера»  Пророку Л.О. , приватному підприємцю Кулику О. Л., керівнику господарства Мудрику В.М., керівнику ТОВ «Трау Нутришин Україна»  Івченку А.М. , приватному підприємцю Вдовиченку В.,  директору, вчителям фізичного виховання, учням старших класів за перенесений пісок, техпрацівникам та кухарям Корделівської СЗШ І-ІІІ ступенів.

Фото ремонту в фотогалереї

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація