Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Реконструкція центральної площі міста вже на завершальному етапі

Кілька місяців калинівчани спостерігали як змінювалася площа. Спочатку вона перетворилася на руїни, а потім метр за метром майстри почали викладати кольорову плитку, «вимальовуючи» заплановані узори. Залишилися лише лічені метри та незначний обсяг незавершених робіт. А тим часом взялися за благоустрій.

Вчора з самого ранку працівники районної ради, райдержадміністрації та відділу культури вийшли на суботник. Поки одні обрізали самшитові бордюри та прибирали територію, викладачі Калинівської ЗОШ №1 Людмила Кікоть та Олеся Черняк розбивали клумби та відмічали місця для висадки декоративних рослин. Кілька годин роботи і на нових клумбах «повиростали» різнобарвні рослини.

-Ми ще раз довели, що наші працьовиті люди можуть гори звернути, - каже голова районної ради Василь Поліщук. – Завдяки тому, що багато благодійників зголосилися допомогти нам будівельними матеріалами, робочою силою, нам вдалося втричі здешевити вартість реконструкції площі. Навіть частину ось цих декоративних рослин надав, як благодійну допомогу, директор «Вінниця облагроліс» Анатолій Іванець, решту купили із значною знижкою у місцевого підприємця в Бережанах. Хочеться, щоб калинівчани цінували і берегли цю працю і красу, адже все це робиться для них. Незабаром на площі з’являться      нові лавки, ліхтарі, плануємо підвести Wi-Fi.

 

А поки триватиме громадське опитування з приводу того, що має прикрасити площу фонтан чи пам’ятник небесній сотні та загиблим українським захисникам, у центрі площі з різнокольорових камінців буде викладено герб Калинівського району.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація