Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Проведено чергове засідання штабу з ліквідації наслідків НС

Сьогодні відбулось чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на військових складах Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка, в якому взяв участь і голова районної раид Василь Поліщук.

До участі у засіданні штабу долучилась голова казначейської служби Тетяна Слюс, яка детально розкрила процедуру проведення виплат як постачальникам будівельних матеріалів і підрядним організаціям, так і громадянам.

За словами першого заступника голови ОДА, станом на ранок 3 жовтня ситуація в постраждалих населених пунктах Калинівського та Вінницького районів кардинально змінилась і ремонтно-будівельні роботи в плані перекриття дахів та відновлення вікон у помешканнях виконано майже на 70%. Окрім того, Андрій Гижко наголосив, що до кінця дня цей показник має становити 95-100%.

Також значну увагу присутніх посадовець приділив питанню належної підготовки всіх необхідних документів для подальшого відшкодування збитків громадянам, що зазнали втрат внаслідок надзвичайної ситуації. Зокрема, це стосується належного оформлення актів обстеження та дефектних актів.

«Будівельні матеріали продовжують постачатись населенню для проведення ремонтних робіт і ця система налагоджена і відпрацьована. На сьогоднішньому засіданні хочу приділити особливу увагу процедурі оформлення документів, для подальшого відшкодування громадянам понесених витрат. Адже без цих документів органи влади не матимуть права використовувати бюджетні кошти на компенсації населенню та відновлювальні роботи», - зазначив Андрій Гижко.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація