Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Пройшли урочистості з нагоди 21 річниці Конституції України

В рамках відзначення 21-ї річниці Конституції України в Калинівці пройшли урочисті заходи.

Серед запрошених були трудові колективи установ, підприємств Калинівського району, сільські голови територіальних громад.

"Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з Вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою" - виступив з вітальним словом Микола Господарець.

Також слова вітань цього дня звучали і від голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка, голови Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолія Шамалюка, а також Олега Мичківського, помічника народного депутата України П.Юрчишина.

Грамотами райдержадміністраії та районної ради за сумлінну працю, професіоналізм, активну життєву позицію нагородили 25  мешканців Калинівщини та військовослужбовців, серед нагороджених є і депутати районної ради АНДРІЙЧУК Станіслав Сергійович та НОСОВ Олександр Григорович .

Також Подяки отримали і від Народного депутата України Петра Юрчишина.

Урочистості продовжилися святковим концертом.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація