Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Про спільне засідання Президії райради та постійної комісії з питань планування, фінансів і бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном

26 лютого 2015 року о 10 годині в залі засідань Калинівської районної ради відбудеться спільне засідання Президії районної ради та постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном.

 

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення 28 позачергової сесії районної ради 6 скликання від 21.01.2015 року №360 «Про районний бюджет на 2015 рік» по підсумках розгляду листів, які надійшли після засідання комісії 12.02.2015 року.

2.Розгляд листів депутатів районної ради.

3. Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VІІІ «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою - агресором».

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація