Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Припинення газопостачання м. Калинівка

Шановні жителі Калинівської міської ОТГ! Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС "Калинівка", буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 9:00 до 17:00год. 03.09.2019р. району залізничного вокзалу, а саме:

вул. В. Стуса вул. М. Грушевського вул. Вінницька вул. Пархоменко вул. Новоселів вул. Л. Українки вул. Водопянова вул. Ціолковського вул. Пирогова вул. Комарова вул. Руданського вул. Івасюка вул. Жовтнева вул. Гагаріна вул. О. Теліги вул. Д. Нечая вул. Механізаторів вул. Стельмаха вул. Яремчука вул. Кільцева вул. Корольова вул. Космонавтів

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлено. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити кран на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу, забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань. Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців своїх квартирах .

Дякуємо за розуміння!

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація