Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Працівники соціальної сфери району приймали вітання з нагоди професійного свята

Працівників соціальної сфери з професійним святом сьогодні вітали голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

очу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! 
Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. 
Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. 
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.
Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. 
Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. 
Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. 
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини 
 - зазначив голова  районної ради Василь Поліщук

Керівники району вручили працівникам соціальної сфери  Почесні грамоти і грошові винагороди та побажали міцного здоров’я, щастя, душевної щедрості та невичерпної енергії у їхній нелегкій праці!

Святкового настрою присутнім додали виступи місцевих артистів.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація