Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Пожежники-рятувальники ПДПЧ-19 отримали нове пожежно-технічне обладнання

 

Тепер у калинівських пожежників-рятувальників є значно більше можливостей, аби приборкати вогняну стихію чи ліквідувати інше стихійне лихо. Адже напередодні 2017 року ПДПЧ-19 отримала нове пожежно-технічне обладнання вартістю 320 тисяч гривень. Таким щедрим подарункам рятувальники мають завдячувати платникам податків, адже кошти на придбання нового обладнання було виділено з районного (220 тис.грн.) та міського (100 тис.грн.) бюджетів.

Як зазначив начальник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук, такого ще не було ніколи. За ці кошти придбано пожежні рукави для гасіння пожеж, індивідуальні маски, захисні шоломи,  балони на стисненому повітрі, які дають можливість працювати пожежникам у задимлених приміщеннях. Окрім того, за ці кошти придбано дві мотопомпи та бензопилу, котрі мають підвищити ефективність роботи рятувальників під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Передача нового обладнання відбулася в урочистій обстановці. Колектив калинівських рятувальників з цією подією в житті підрозділу, а також з новорічними святами привітали голова Калинівської  районної ради Василь Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук, міський голова Анатолій Шамалюк.

Керівники району та міста запевнили колектив рятувальників в тому, що влада і надалі допомагатиме у вирішенні цілого ряду проблем, аби вони мали необхідні засоби для гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій, належного реагування на усі виклики, котрі виникають.

Як зазначив керівник районного сектору ДСНС Олександр Атаманчук, місцева влада працює над тим, щоб розширити мережу місцевих пожежних підрозділів. Уже в наступному році планується створення місцевого пожежного підрозділу в Калинівській об’єднаній громаді та придбання пожежного автомобіля, а також триває робота над створенням пожежного підрозділу на території Іванівської сільської ради.

    

   

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація