Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Пожертви на медицину через термінал

Готівки у "кишенях лікарів" на Вінниччині вже не буде. Депутати Вінницької обласної Ради зобов’язали кожен заклад охорони здоров’я - об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області користуватись електронним терміналом для безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків.

Відповідне рішення було прийнято на сесії обласної Ради сьомого скликання.

- Сьогодні благодійні внески, у такому вигляді як вони є, стають приводом для можливих некоректних дій - прокоментував Анатолій Олійник. - Через це мене, як громадянина, і навевно, кожного з нас не влаштовує що такими речами хотіли підмінити розуміння реформування та страхову медицину.

Анатолій Олійник зауважив, що звернення має бути саме про необхідність приведення у відповідність можливості контролювати потоки благодійних коштів.

-Цим зверненням ми говоримо, що є проблема і ми пропонуємо навести порядок.

Депутати переконані, що бюджетних коштів на потреби місцевої медицини недостатньо, відтак, використання благодійної допомоги цілком виправдане. Окрім того, пацієнти, розуміючи проблему браку фінансування медичної сфери, готові робити відповідні пожертви за умови прозорості використання внесених коштів. однак, практика внесення готівки у фонди медзакладів відійде у минуле вже за три місяці з моменту набуття рішення законної сили. 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація