Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Повір у себе

22 березня 2018 року у Калинівському Будинку культури відбувся щорічний фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливими потребами. В ньому взяло участь понад 60 маленьких мешканців міста і району, для яких організатори створили справді святкову й радісну атмосферу. Під час заходу діти представили творчі роботи, створені власними руками. Для них було проведено низку творчих майстер-класів і розважальних заходів. 
За дорученням Народного депутата України Петра Юрчишина  цей захід відвідала його дружина, Любов Ярославівна, яка виступила з привітальним словом, а в якості подарунка від своєї родини кожен маленький учасник отримав солодкі презенти.  Всі діти і їхні батьки залишали захід у гарному настрої зі сподіванням на подальші зустрічі, адже дітки отримали масу позитивних емоцій, задоволення від спілкування та творчості. Від районної ради на фестивалі був присутній керуючий справами виконавчого апарату Андрій Пугач.
Особливу родзинку до дитячого свята додали вихованці загальноосвітньої школи с. Черепашинці (колектив "Веселики), які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою, за що також отримали від народного депутата солодкі подарунки.
– Фестиваль «Повір у себе» започаткували на Вінниччині багато років тому. Він став традиційним для нашого краю. З я бажаю, щоб ці дітки не лише повірили, але й змогли знайти своє гідне місце у своєму житті. Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої України. Ми любимо їх, виховуємо, дбаємо про їхнє здоров’я і долю.  Але вони, всупереч проблемам здоров'я, творять, навчаються, працюють. Ми не можемо повернути їм втрачене, проте нашими спільними зусиллями ми можемо і повинні допомогти їм знайти своє призначення в житті, розкрити свої здібності, повірити у власні сили - виступив Андрій Олександрович.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація