Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Подарунки до дня Святого Миколая для військовослужбовців

За останні декілька років склалась добра традиція благодійництва. Щороку на  день Святого Миколая апаратом районної ради організовуються  заходи по збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям в/ч 3028 Національної гвардії України, які приймають участь у операціях об’єднаних сил.

  Цього року  долучились до заходу  і працівники  відділу освіти. В ході акції вдалось скласти подарунки, які включатимуть: фрукти, солодощі, консервацію, чай, каву та інші смаколики. До кожного новорічного подарунку додали також зворушливі малюнки школярів та листівки з привітаннями.

У святкові дня бійцям особливо приємно усвідомлювати, що про них пам’ятають. Це зігріває та надає сили боронити нашу державу. – каже голова районної ради Василь Поліщук.

Голова також висловив вдячність всім, хто постійно допомагає в таких справах. Адже військовослужбовці, які захищають  суверенітет та незалежність, потребують нашої підтримки. Тож нехай новорічно-різдвяні свята минуть без пострілів і втрат, а прийдешній Новий 2020 рік принесе мир, злагоду та економічне процвітання України.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація