Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Почин продовжено благодійною акцією

 

З ініціативи радника голови районної ради Печевистої Ольги Василівни,  заступника директора коледжу з виховної роботи, було організовано чергову поїздку студентів Калинівського технологічного коледжу до стаціонарного відділення соціального захисту одиноких громадян похилого віку «Затишок».

Метою другої поїздки було надання допомоги в прибиранні паркової зони  та художньому оформленні їдальні закладу. Участь в заході взяли студенти  технологічного, дизайнерського, бухгалтерського та електропобутового відділень коледжу.

Нагадаємо, що першу благодійну акцію з надання перукарських послуг для людей похилого віку, за підтримки голови районної ради Поліщука В.К.  було проведено 13 березня.

Однак це далеко не все, чим можуть допомогти студенти. Реалізувати всі ідеї та показати на практиці чого навчились за роки в стінах коледжу, студенти планують вже в наступний раз виїзду в «Затишок»

Люди похилого віку володіють величезним життєвим досвідом, мудрістю, вміннями, тому заслуговують на увагу, турботу та повагу. Подібні заходи допомагають сформувати громадську та соціальну активність студентів, виховати не лише шанобливе ставлення до людей похилого віку, а й розвинути в молоді загальнолюдські чесноти:щирість та чесність у відносинах, відповідальність та взаємоповагу.

Калинівська районна рада висловлює щиру подяку адміністрації коледжу та всім учасникам заходу.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація