Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Підсумки роботи Калинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2016 рік

22 лютого відбулася нарада з підведення підсумків роботи Калинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захистуза 2016 рік. У нараді взяли участь заступник начальника Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Дмитро Щогаль, начальник Калинівського районного сектору Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Олександр Атаманчук,радник голови районної ради Василь Карпінець, керівники служб цивільного захисту району, представники Калинівського РВ та ДПРЧ-19, представники підприємств та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, голови територіальних громад.

Начальник Калинівського районного сектору Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Олександр Атаманчук поінформував про підсумки діяльності Калинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захистуза 2016 рік. Протягом 2016 року на території району було зареєстровано 124 пожежі. Загальні збитки складають 7млн 295 тис грн.. Врятовано матеріальних цінностей на суму більше 13 млн грн.. Знешкоджено 20 вибухонебезпечних предметів. Проведено 2967 планових та 145 позапланових перевірок підприємств.

Про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту у 2016 році інформувавголовний спеціаліст сектору цивільного захисту, оборонної роботи  та з питань взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Олександр Кондратюк. Конкретні завдання у сфері цивільного захисту виконувались згідно з Планом основних заходів цивільного захисту населення району на 2016 рік, державними, районними Програмами в частині виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. В 2016 році робота щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації:  з резервного фонду районного бюджету на проведення робіт по запобіганню виникнення НС виділено кошти  в сумі 105 тис.грн. В березні місяці проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту. Під час їх проведення вдалось в практичному режимі відпрацювати питання  проведення евакуаційних заходів внаслідок НС на 48 арсеналі.Проведено спеціальні об’єктові навчання на 5 суб’єктах господарювання. Проводилась робота щодо покращення технічного стану, технічній інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Заступник начальника Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Дмитро Щогаль сказав, що спеціалізовані служби Калинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту продемонстрували злагоджену роботу та професійні дії щодо організації робіт в умовах загрози або виникнення НС. Вони одні з кращих в області. Подякував керівництву, а також усім службам оперативного реагування за підтримку у вирішенні нагальних питань у сфері гарантування безпеки населення Калинівщини.

За плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток і підтримку пожежної і техногенної безпеки та за підсумками роботи у 2016 році медаллю «За оборону рідної держави» нагороджено голову районної ради Василя Поліщука, голову райдержадміністрації Володимира Гаврилюка,  голову Калинівської об’єднаної територіальної громади Анатолія Шамалюка.

Кращі співробітники Калинівського районного сектору Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій, керівники служб цивільного захисту району отримали грамоти райдержадміністрації та районної ради.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація