Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Підписано пртокол про наміри щодо розвитку науково-технічної, економічної і гуманітарної співпраці між Калинівським районом і регіоном Грузії

18 травня, коли в Україні відщначався День Європи, голова Калинівської районнгої ради Юрій Браніцький та губернатор регіону Рача Лечхумі і Квемо Сванеті Республіки Грузія Георгія Челідзе в Калинівці підписали Пророкол про наміри щодо розвитку торгівельно-економічної, науково-технічної та гуманітарної співпраці.

З метою ефективного використання економічного, гуманітарного та науково-технічного потенціалу обох сторін досягнуто згоди опрацювати питання щодо укладання у майбутньому Угоди між Калинівським районом і регіоном Рача Лечхумі і Квемо Сванеті, зазначається у підписаному документі.

На першому етапі сторони вирішили провести обмін інформацією про економічний, інвестиційний та гуманітарний потенціал регіонів, визначить сфери, перспективи для співпраці.

Отож, незабаром у Калинівського району може з"явитися ще один регіон-побратим. Як відомо Калинівський район підписав угоду про співпрацю з кольським повітом Великопольського воєводства Республіки Польща і зараз ці стосунки між регіонами та окремими територіальними громадами активно розвиваються. Тепер район висловив наміри про дружбу і співпрацю з регіоном Республіки Грузія.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація