Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Перші карети швидкої допомоги прибули на зберігання

Починаючи з 1 квітня в Україні стартує другий  етап медичної реформи. Буде запроваджено електронні медичні книжки та лікарняні, а також рецепти на програму «Доступні ліки». Так розпочнеться реформа вторинної (спеціалізованої) ланки медичної допомоги.  Крім того, впровадять гарантований пакет медичних послуг. Його обсяг визначатиметься з урахуванням потреб пацієнтів, клінічної доцільності, економічної ефективності та забезпечення рівного доступу до послуг.

Вперше в Україні запроваджується Урядова програма для закладів охорони здоров’я в кожному регіоні, в рамках якої Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги».  Це чіткий план того, що потрібно зробити для покращення системи екстреної медичної допомоги.

Насамперед  продовжаться закупівлі нових автомобілів екстреної медичної допомоги та обладнання для навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги.

Для Вінницької області буде передано 86 «швидких», які згодом розподілять та закріплять за опорними лікарнями регіону. Наразі, 24 автомобілі без реєстрації та номерних знаків вже передані та зберігаються на закритій території аеродрому у м. Калинівка.

Це основний захід, задля  зниження смертності і набуття інвалідності населенням в результаті впливу невідкладних станів та зміцнення впевненості громадян України у спроможності держави забезпечити доступну, своєчасну та якісну медичну допомогу у разі раптового погіршення здоров’я через хворобу чи травмування.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація