Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

«Сучасним дітям – сучасне енергоефективне освітлення»

Основна інформація про навколишній світ - близько 90% - надходить через зорове сприйняття. Серед факторів зовнішнього середовища, які впливають на здоров'я, освітленість займає одне з перших місць. Тому правильно спроектоване і раціонально виконане освітлення приміщень відіграє дуже важливу роль у навчальному процесі.

Здійснити заміну застарілої системи загального штучного освітлення школи, що сприятиме зниженню енергоспоживання та підвищенню показників освітленості у навчальних класах Корделівська сільська рада має можливість завдяки перемозі у обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад.

Перемога у цьому ж конкурсі минулого року дала змогу капітально відремонтувати спортивну залу  школи, в якій замінили практично все, починаючи від підлоги до стелі.  Окрім самого залу, відремонтували також роздягальні,окремо для хлопчиків та дівчаток, облаштували душові та  туалетні кімнати та кабінети вчителів фізкультури.

  • Окрім освітлення на території Корделівської СЗШ цього річ втілено ще один проєкт під назвою «Забезпечення енергозбереженням освітнього закладу – запорука здоров’я дітей». Він полягав в утепленні фасаду школи. Спільно ці два проєкти допоможуть зберегти здоров’я дітей, надати їм комфортні умови та  ефективно заощаджувати природні ресурси,  відповідно економлячи бюджет школи.  – зауважив голова районної ради Василь Поліщук.

  

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація