Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Організація харчування школярів у Черепашинецькій ЗОШ

     На виконання Закону України «Про освіту», законодавчих актів Кабінету Мінстрів України , які регламентують організацію харчування в закладах загальної середньої освіти,відповідно до обласної програми «Дітям Вінничини – безпечне харчування» на 2019-2021 роки (затвердженої рішенням 38 сесії Вінницької обласної ради від 26.06.2019 р. №831), районної Програми « Про програму  організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл Калинівського району на 2016-2020 роки»  ( затвердженої рішенням сесії районної ради №50 від 26.02.2016р.) в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Черепашенці здійснюється щоденне повноцінне харчування учнів 1-11 класів.

   Гарячим харчуванням щоденно забезпечуються 120 учнів , що становить близько 90% від загальної кількості. Першочергово харчуються учні пільгових категорій 1-4 класів за рахунок державного бюджету , діти учасників АТО за кошти субвенції сільської ради  та усі інші діти, які виявили бажання .

Планування харчування здійснюється щорічно в серпні на засіданні батьківського комітету школи, на якому батьки вносять свої пропозиції щодо майбутнього меню та цінової політики  харчування дітей не пільгових категорій. Цьогоріч школа на 50 % перейшла на Нове шкільне харчування згідно збірника рецептів для шкільних їдалень  Євгена Клопотенка .

  Школа забезпечена потужною матеріальною базою  по організації харчування.  За кошти районного бюджету та спонсорської допомоги СТОВ «Промінь» зроблено реконструкцію їдальні.

 Для покращення харчування учнів, місцеве підприємство СТОВ «Промінь» під керівництвом Боримського І.А. постійно надає матеріальну допомогу у вигляді молока ,цукру, борошна та сезонних овочів. Також за кошти підприємства закуплений необхідний посуд, інвентар, підтримується належний стан приміщень їдальні.

   Ми не лише споживаємо плоди чужої праці, але й самі активно працюємо для здешевлення харчування: кухарі школи щодня випікають хліб;  школа має власну земельну ділянку, де вирощуємо овочі, зелень, урожай з якої покриває 2/3 потреби у овочах на навчальний рік; колектив школи плекає молодий сад ( 4 роки), де зростають 205 дерев пізніх сортів яблук. Цього року зібрано перший урожай яблук, якими школярі ласували  протягом І семестру. Минулої весни висадили 114 кущів смородини.

   Школа має усе необхідне для здійснення харчування:  належні умови праці кухарів, необхідний посуд, інвентар, продукти харчування.– підкреслює директор школи Оксана Смук. Ми не намагаємося бути кращими за інших, ми завтра хочемо бути кращими за нас сьогоднішніх.

   Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук ставить за приклад Черепашинецьку ЗОШ та рекомендує іншим школам наслідувати своїх колег.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація