Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Оновлення у «Затишку»

За сприяння голови районної ради Василя Поліщука у стаціонарному відділенні  соціального захисту одиноких громадян похилого віку «Затишок» провели капітальний ремонт медичного кабінету, закупили нові меблі та обладнання. Раніше підопічні стаціонарного відділення Нової Греблі проходили медичні обстеження та процедури у сільській амбулаторії. Тепер матимуть власний кабінет для медичних потреб.

За декілька останніх років тут багато змінилось на краще: зроблено ремонт у їдальні, залі для проведення зустрічей та концертів, розчищено територію навколо будівлі будинку пристарілих.. Заклад постійно оновлюється та стає комфортнішим для проживання.  

Неабияка допомога  та підтримка надходить зі сторони Калинівського технологічного коледжу. Без їх участі не проходить жодне свято у «Затишку». Також студенти КТК на базі стаціонарного відділення мають змогу реалізовувати свої ідеї  та показати на практиці чого їх навчили у коледжі.

До дня соціального працівника студенти відділення швейного виробництва подарували працівникам стаціонарного відділення «Затишку» свої вироби, які послужать спецодягом для медсестер.  А для всіх соціальних працівників територіального центру в честь свята було закуплено спецодяг у вигляді зимових курток.

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація