Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Обладнання на 1 млн. 200 тисяч гривень закуплено за кошти держбюджету для лікарні

Радість медичних працівників райлікарні можна зрозуміти, адже в нинішньому році з державного бюджету на придбання медичного обладнання лікарні виділено один мільйон двісті тисяч гривень. Перше обладнання на двісті чотири тисячі двісті гривень, вже надійшло у лікарню. Решта – проходить тендерну процедуру закупівлі.

Нові електрокардіографи отримали неврологічне,інфекційне, реанімаційне, терапевтичне та кардіологічне відділення.

Також закуплено для лікарні шприцеві насоси, монітори пацієнта, пульсоксиметри, повітряні стерилізатори та ультрафіолетову камеру.

Нове обладнання вже освоюють і в клінічній та екстреній лабораторіях. Для них придбано два біохімічних аналізатори, термостат і мікроскоп.

На біохімічному аналізаторі зможутьробити багато методик. Раніше був старий аналог,  тепер для зручності зможутьвикористовувати два.

Новий холдер артеріального тиску допоможе провести добовий моніторинг артеріального тиску пацієнта. До цього часу подібні дослідження у лікарні проводили лише приватно і коштували вони150-200 грн

-Від правильно встановленого діагнозу залежить дев’яносто де-в’ять відсотків успіху лікування, - каже головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко. – А для того, щоб поставити правильний діагноз і надати ефективне лікування, необхідне нове, сучасне обладнання.Тому ми дуже вдячні народному депутату України Петру Юрчишину, голові районної ради Василю Поліщуку, які посприяли у вирішенні наших наболілих питань . Сьогодні на закупівлю медичного обладнання з державного бюджету нашій лікарні виділено один мільйон двісті тисяч гривень. Частину обладнання ми вже закупили, частина проходить тендерну процедуру. А це і апарат штучної вентиляції легенів для реанімаційного відділення, дефібрилятор та інше. Обладнання сьогодні коштує не дешево. Наприклад, апарат штучної вентиляції легенів вітчизняного виробництва ми купуємо за двісті п’ятдесят тисяч гривень, а імпортний аналог потягне на шістсот – вісімсот тисяч. Тому ми змушені підходити до цього питання виважено, щоб за виділені кошти придбати якомога більше обладнання для всіх відділень лікарні.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація