Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Новорічний концерт в оновленому будинку культури

Близько року тривали ремонтні роботи у Сальницькому будинку культури.  В рамках капітального ремонту було виконано облаштування гримерок, ремонт технічних приміщень, фойє, гардеробної, концертної зали. А ще облаштували танцювальну залу, у якій встановили професійні станки та величезні дзеркала.

-Ми виконали значний обсяг робіт, - каже сільський голова Андрій Вовк. – Дуже багато людей підтримували нас, допомагали. Найперше це голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, народний депутат України Петро Юрчишин, підприємці, які живуть або працюють у нашому селі: Олександр Золін, Олексій Тертус, Станіслав Тизунь, Микола Васківнюк, Юрій Чушак, Тетяна Стрелюк, Роман і Володимир Вовки, Богдан Міняйло, Андрій Мельник, Віктор Карпенко. Калинівська філія компанії «Зернопродукт» (директор Олександр Дудник) закупила стільці для глядацького залу. Допомагали також керівники Калинівського лісництвва Леонід Федчишин та Райагролісу Сергій Наборський, колективи районного будинку культури і районної бібліотеки, педагогічний та учнівський колективи Сальницької школи, багато небайдужих людей. Оновлення сільського закладу культури стало справді спільною справою.

Привітати сальничан з відкриттям оновленого будинку культури та новорічними святами  приїхало чимало гостей: голова районної ради Василь Поліщук, депутат обласної ради Ірина Колесник, депутат районної ради Юрій Шишман. Завітали на свято також художні колективи з сусідніх сіл – Лісової Лисіївки, Сосонки Вінницького району, а також з Мізяківських Хуторів Вінницького району, села з яким Сальник має дружні стосунки.

Головне завдання влади – створити умови, які б сприяли розвитку та вдосконаленню людей, а особливо дітей, - зауважив голова районної ради Василь Поліщук. – Будинок культури у Сальнику – це четвертий заклад культури, який ми оновили у 2019 році. Його зроблено зусиллями багатьох людей. Варто сказати, що у Сальнику люди уміють організовуватись для вирішення спільних справ і вкотре це продемонстрували.

 
 

Фото Калинівка City

 
 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація