Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Незабаром ще на один відновлений заклад культури стане більше

Капітальний ремонт Сальницького будинку культури добігає кінця.

У минулому році відремонтували дах: старий шифер замінили на покрівлю із металочерепиці.  Проте незадовільний технічний стан покрівлі поніс за собою руйнування  стелі, стін та підлоги у приміщенні. Тому на часі друга фаза капітального ремонту – внутрішні роботи. 

В рамках капітального ремонту було виконано облаштування гримерок, ремонт технічних приміщень, фойє, гардеробної, концертної зали. А ще після закінчення ремонту у будинку культури функціонуватиме танцювальна зала, яку вже облаштовано професійними станками та встановлено величезні дзеркала.

Будівельники провели  ремонт відмостки по периметру будинку культури, відремонтували підлогу, підготували стіни до подальших оздоблювальних робіт, провели переоснащення системи опалення, проклали нову мережу водопостачання та водовідведення, облаштували санвузол в приміщенні БК, виконали електромонтажні роботи, замінили освітлення на енергозберігаюче,змонтували натяжну стелю . Також було замінено всі двері в приміщенні на металопластикові.

Всі роботи ведуться господарським способом. Матеріали для ремонту, нові меблі, гардин та сценічний одяг вдалось  закупити завдяки підтримці голови районної ради Василя Поліщука та спонсорських допомог місцевих підприємців.

Ремонт закладів культури для нас є одним із пріоритетних завдань, - каже голова районної ради Василь Поліщук, - адже громада села повинна мати свій осередок культури, де можна відновлювати і зберігати народні традиції, залучаючи до цього молодь.

Завдяки перемозі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад за останній рік центральна площа села значно покращилась. А в комплексі з відремонтованим будинком культури це все «заграє» і дасть змогу в подальшому яскраво і на високому рівні проводити всі наші культурні заходи. – прокоментував голова Сальницької сільської ради  Андрій Вовк.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація