Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Не лякайтесь сирени

31 травня відбудеться командно-штабне тренування сил цивільного захисту
Одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади є забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення, його підготовка до дій в умовах загрози виникнення, виникнення надзвичайних ситуацій.
Надзвичайна ситуація, яка сталася в м.Калинівці 26 вересня 2017 року на території в/ч А 1119, засвідчила надзвичайну важливість і необхідність проведення заходів з підготовки населення до дій в цих умовах.
Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту району на 2018 рік 31 травня у період з 7.00 до 15.00 буде проведено ко-мандно-штабне тренування сил цивільного захисту з питань організації евакуаційних заходів населення у разі надзвичайної ситуації на 48 арсеналі.
Тренування буде проводитись на території населених пунктів м.Калинівка, с.Сальник, с.Павлівка. До його проведення залучаються евакуаційні органи району, спеціалізовані служби цивільного захисту.
Планом проведення тренувань передбачається відпрацювання питання щодо організації оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. З цією метою буде проведено перевірку технічної справності електросирен. Для цього о 10 годині будуть включені електросирени (до розкрутки 5-10 сек.) в м.Калинівці, с.Сальнику, с.Павлівці.
Звертаємось до жителів району з проханням із розумінням поставитись до проведення запланованих заходів, бути готовими до роботи сирен і зберігати спокій.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація