Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Мрії про комфорт та безпеку дорогою додому

Усім відомо, що погано освітлені вулиці – причина дорожньо-транспортних пригод і збільшення кількості злочинів. Саме тому якісне зовнішнє освітлення є важливою складовою комфорту і безпеки людей у темний час доби.

Піклуючись про перспективи розвитку сфери благоустрою свого населеного пункту, Сальницька сільська рада у 2018 році підготувала проєкт  на 15 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад. Завдяки цьому вдалось розпочати капітальний ремонт мережі вуличного освітлення. Тоді було проведено монтаж зовнішнього освітлення по таких вулицях: Сонячна, Вишнева, Кавказька, Миру, Віктора Драбенюка.

Цьогоріч, завдяки перемозі у 16 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад,  роботи по ремонту зовнішнього освітлення були продовжені по вулиці Вишневій та Сонячній.

Вуличне освітлення – не єдина перемога Сальницької територіальної громади. За декілька останніх років вдалось зробити для громади села чимало: утеплити школу, відкрити садочок та амбулаторію, провести водогін частини села та прокласти асфальтове покриття головних вулиць.  Нещодавно  реставрували пам’ятник та провести капітальний ремонт прилеглої до нього території.  На сьогодні в селі є можливість збирати ТВП від населення своєю технікою,  яку вдалось купити завдяки перемозі у конкурсі та субвенції з бюджету районної ради.

Найважливіше – ініціатива, яка має йти від керівництва на місцях, - пояснює голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. – Місцеві бюджети поки не спроможні витягти на собі всі питання. Але, якщо є бачення, є чіткі обґрунтовані пропозиції, є співпраця влади, спонсорів – можна зробити багато для громади.

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація