Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Міжнародний День захисту Дітей

Щиро вітаємо Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків!

Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави.

Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. Для нас  важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Щиро дякуємо всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.

Особлива вдячність батькам за виховання у своїх чадах високих моральних та духовних цінностей, патріотизму та порядності. Зичимо Вам  бути хорошим прикладом, безмежного терпіння, любові та мудрості у стосунках з дітьми.

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, радості,  добра, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай роки дитинства ваших дітей будуть яскравими та незабутніми.

        Василь Поліщук                                          Олександр Дмитрук 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація