Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Міжнародний день людей з особливими потребами

3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. 

У рамках цієї дати Територіальним центром соціального обслуговування було проведено захід для людей з особливими потребами, котрі проживають в стаціонарному відділенні соціального захисту одиноких громадян похилого віку «Затишок».

Доброю традицією стали відвідини «Затишку» студентами Калинівського технологічного коледжу, якіпереймаються буденними проблемами не тільки у такі дні, а й протягом цілого року та не забувають про те, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги.

Колектив художньої самодіяльності КТК підготував номери, в яких висловили найтепліші слова громадянам, на долю котрих випали нелегкі випробування.Після концертної програми студенти вручили  мешканцям «Затишку» невеличкі подарунки, з придбанням яких допомогло керівництво ТОВ «ВІННІФРУТ».

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація