Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Мітинг за районний центр у Калинівці

На площі перед Калинівським районним будинком культури відбувся мітинг та збір підписів за адміністративний центр майбутнього району у Калинівці.

Представники районної влади, окремі депутати, громадські активісти докладають зусиль до того, щоб змінити ситуацію і щоб Калинівка була адміністративним центром району

Про це учасникам мітингу розповіли голова Калинівської районної ради Василь Поліщук та голова райдержадміністрації Олександр Дмитрук.

-Ми робимо все, що в наших силах, - зауважив Василь Поліщук. – Районна рада на сесії ухвалила ряд звернення до прем’єр міністра України, до голови Верховної Ради, до голови Вінницької облдержадміністрації з обґрунтуванням чому Калинівка має стати центром району. Цю ініціативу районної ради підтримали територіальні громади району. Остаточне рішення про центри районів ухвалюватиме Верховна Рада. Враховуючи це, районна рада адресувала низку звернень голові комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, головам та співголовам депутатських фракцій та груп, окремим народним депутатам. Ми також працюємо з Козятинським районом, з окремими сільськими радами і колективами.

-Наші дії мають бути конструктивними, - зазначив голова райдержадміністрації Олександр Дмитрук. – Мінрегіон, напевне, не без лобістських впливів, за те, щоб центром району був Хмільник, облдержадміністрація – за Калинівку, Козятин навіть не розглядають. А тому маємо також працювати з козятинцями і синергія з Козятинським районом має дати результат. Ситуація не безнадійна і її можна змінити, а тому маємо діяти всі: влада, громади, активісти.

Ініційований також збір підписів за відстоювання району. Проявити свою небайдужість калинівчани могли біля районного будинку культури та біля центрального ринку.  Окремі активісти роз’їхались збирати підписи по селах.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація