Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Медзаклади Калинівського району є зразком успішної співпраці влади та фахівців медичної галузі на місцях

        31 жовтня, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський  побував у Калинівському районі з своїм першим робочим візитом та ознайомився із роботою місцевих медичних закладів – Калинівської центральної районної лікарні та міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

        Варто зазначити, що на сьогодні Калинівська ЦРЛ є прикладом для багатьох інших медичних закладів такого рівня. Завдяки спільній роботі медичного персоналу, влади і громади вдалося зробити чимало ефективних кроків для модернізації матеріальної бази лікарні.

        Також новий очільник Вінницької ОДА відвідав військову частинку 3028 Національної гвардії України та детально ознайомився з умовами проходження служби військовослужбовцями.

        Коментуючи побачене, голова облдержадміністрації зауважив: «На прикладі саме цієї частини ми бачимо зразок співпраці міста, району, обласної державної адміністрації, адже всі розуміють поточні потреби і разом вирішують  проблеми, які виникають».

        На завершення,  особовий склад частини запросив своїх почесних гостей на «Вечір вшанування майстрів бойової служби» до районного будинку культури.

        Подякувати військовослужбовцям за відданість своєму покликанню – захищати Батьківщину  та вшанувати пам’ять тих, хто загинув під час проведення антитерористичної операції приїхало чимало гостей. 

         Присутні не лише подякували за подвиги та мирне небо, а й запевнили у подальшій підтримці військовослужбовців, адже точно знають, що готовність виконувати будь які бойові задачі напряму залежить від матеріально-технічної забезпеченості частини.

        В ході урочистостей керівництво області, району та почесні гості нагородили низку військовослужбовців частини грамотами та грошовими винагородами.  Сім’ям загиблих воїнів керівники району вручили пам’ятні подарунки.

        Урочисте зібрання було продовжено святковою концертною програмою за участю творчих колективів району.

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація