Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Масової загибелі лебедів на Пиківському ставку немає.

Днями у засобах масової інформації почали ширитись публікації із гучними заголовками «Сотні лебедів замерзають на озері у Пикові».

Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук поїхав особисто перевірити ситуацію у Пикові і запевнив, що реальної загрози голодної та холодної смерті для птахів немає.

Лебеді почали зимувати в наших широтах давно, і щороку їх залишається на холодну пору дедалі більше.  Головне — це клаптик незамерзлої водойми. А оскільки озеро має досить сильну  течію, то повністю не замерзає навіть при сильних морозах.
Отже, птахам взимку холод не страшний – складніше їм перенести голод. В пошуках корму лебеді, власне, і кочують.  Однак це дикий птах і він може сам про себе подбати, а ще має довгу шию, яка дозволяє з легкістю діставати їжу під водою. А отже, годувати його - не варто.

Для місцевих мешканців важливо знати, що лебедів і качок не можна годувати хлібом — він викликає у птахів захворювання шлунку. Цим люди надають птахам погану послугу, відучуючи добувати собі корм і вселяючи помилкову надію на легку зимівлю.

Також повідомляємо, що підгодівля лебедів та качок рослинним кормом у несприятливі погодні умови відбувається за підтримки депутата районної ради Василя Кірічука та директора Пиківського рибгоспу Володимира Коваля. Тому піднімати переполох з привод голоду і холоду птахів немає причин.

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація